Regulamin

I INFORMACJE OGÓLNE 

1. Prezentowane produkty podano w cenach brutto- zawierają podatek VAT. W momencie złożenia zamówienia wiążącą dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie. 

2. Zamówienia można składać za pośrednictwem witryny internetowej.

3. Realizacja zamówienia jest uzależniona od dostępności produktu w magazynach. W sytuacji niedostępności towaru Klient jest informowany droga mailową o stanie zamówienia i możliwe jest do wyboru nsp. rozwiązania: częściowa realizacja zamówienia w sytuacji sprzedaży wiążącej, wydłużenie czasu oczekiwania lub anulacja całości zamówienia.

4. Udostępnione zdjęcia eksponują towar, niemniej jednak możliwe są nieznaczne odstępstwa wizualne od stanu rzeczywistego. 

5. Umowę kupna-sprzedaży uważa się za wiążącą w momencie potwierdzenia zamówienia przez obsługę sklepu /wiadomość e-mail/. 

II. REALIZACJA ZAMÓWIEŃ 

1. Niezbędnym warunkiem realizacji zamówienia jest wypełnienie formularza zawarcia transakcji kupna produktu z uwzględnieniem numeru telefonu. Po przyjęciu zamówienia pracownik sklepu potwierdzi jego przyjęcie droga mailową. 

2. Wszelkie korekty do zamówień mogą być składane drogą mailową lub telefonicznie- jednak pod warunkiem, że zamówienie nie zostało wcześniej zrealizowane. 

3. Realizacja zamówienia jest dokonywana następnego dnia roboczego- po odnotowaniu kwoty za zakupiony towar na naszym koncie. Przy opcji "za pobraniem" wysyłka realizowana jest następnego dnia roboczego. Firma kurierska dostarcza przesyłkę do adresata zwyczajowo do 24 godzin od momentu nadania, lecz nie później niż do 7 -go dnia roboczego. W sytuacji chwilowego braku towaru z w sklepie czas oczekiwania na przesyłkę może ulec wydłużeniu- jest on jednak każdorazowo konsultowany z Klientem drogą mailową lub telefonicznie. 

4. Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Poczty Polskiej. Kupujący pokrywa koszt dostawy w wysokości określonej w cenniku sklepu. Koszt ten jest uzależniony od sposobu dostawy oraz formy płatności i jest każdorazowo umieszczany na formularzu zamówienia.